A ty, jsi ta, co to rozpočítá, a na koho to slovo padne řekne ratata.

3. října 2010 v 14:38 | The Fish |  Pomatené bláboly
sheep
(Oh look!Its a sheep watching TV!)

A možná moje dosavadní přezdívka není tak špatná. A možná se mi dokonce i líbí. A možná si ji nechám.

Ano, jak vám už asi došlo, mi milí neexistující čtenáři, nezapoměla jsem přes noc na tento blog. Bohužel. Včerejší článek jsem si radši ani nečetla, matně si pamatuju o čem jsem ho psala a děsím se toho podívat se na něj.

Nevíte někdo, kde bych stáhla úplně celou diskografii Vypsané Fixy? Už jsem ji jednou hledala a nenašla T_T Dneska to chci projít celé znovu, ale vůbec se mi do toho nechce.. takže vaše maličká pomoc by mi hodně pomohla.. díky.

Venku je hezky. Až moc hezky. Nelíbí se mi to. Měla jsem ráda tu zimu která byla dříve. Poslední dva dny je nějak moc hezky.

Ve středu jedu na Slovenko. Asi se těším. Po dlouhé době zase někam mezi lidi. A taky platí moje pravidlo - jiná země - jiné problémy. A protože se Slovenskem žádné problémy nemám, bude to nejvíc fajn. Všechy starosti hodit za hlavu, ach jak já se těším ^^ A taky budu dva dokonalé dny poslouchat mému uchu lahodící dokonalou Slovenštinu

Remeber: more drink, more party!!

A vůbec nevím, proč vám o tom tady píšu, když vás to stejně nezajímá. A já mám taky lepší věci na práci. Stáhnout si tu Fixu, vystřihát si z časopisů články o mých oblíbených kapelách a přidat je k dosavadním, cvičit na flétnu (zítra mám hodinu.. T_T), přečíst si kousek z jedné dokonalé knížky a možná jestli zbyde čas dat si jednu dvě partičky pokeru. Jo a v neposlední řadě zítra je zase škola. T_T Ach jo, proč nemá Víkend tři dny.. T_T

No, sami vidíte že toho mám hodně na.. ehm "práci" takže musím končit :D

Zítra i pozítří se vracím domů v 6, takže netuším jestli se stihnu ozvat.. ale vám to stejně nevadí že.

No nic, mějte se krásně, skládejte básně...

v okresní knihovně už dlouho nikdo nebyl..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama