Moje neschopnost vymyslet nějaký normální název článku stále trvá.

18. října 2010 v 17:01 | The Fish |  Pomatené bláboly

sheep
Pár dní jsem nepsala.
Proč?
Je to jednoduché - není o čem.
Stále jsem nemocná a stále sedím zavřená doma a nudím se.

Dočetla jsem ságu Darrena Shana. A jsem.. otřesená? Asi. Dvanáctá kniha mě naprosto dostala. Ale všechny jsou úžasné.

Jo, musím vám ukázat jeden odkaz, bylo to na blog.cz a mě to naprosto dostalo. Upřímě doufám, že to je recese, protože pokud ne, tak to vážně s náma všema jde do kytek. Ale pokud to recese je, tak mě dost pobavila. Koho by zajímalo o čem to pořád melu, nechť se podívá zde.

Co jsem to ještě... jo! Když už jsem nemocná a flákám se doma, tak jsem aspoň zapracovala na Halloweenské výzdobě. Jak já miluju Halloween! Strašně moc. Já vím, není to český svátek, a proto ho hodně lidí odsuzuje, ale já ho miluju. Odjakživa mě to táhlo k tajemnější, temnější straně. (Odjakživa? O tom by se dalo polemizovat... ale kvůli toho tu nejsem.) Miluju strašidla, hřbitovy (viz. min. článek), nadpřirozeno apod. No, a Halloween tohleto všechno oslavuje! Je to můj druhý nejoblíbenější svátek, hned po vánocích.

Vánoce! Taky se na ně tak těšíte jako já? Já už se na ně těším od poloviny srpna. MILUJU vánoce! Strašně se těším, až nás navštíví moje teta až z dalekých čech, společně se strýcem a mým milovaným bratránkem. Všichni se sejdeme u babičky nad kaprem, budeme si povídat, vzpomínat a dobře se bavit.Tahle vidina mě nutí přát si, aby byla už aspoň polovina prosince.

A další věc co k vánocům patří.. sníh. Nemůžu se dočkat, až napadne! Dokonce se mi o něm už i zdálo. Musí napadnout. Tento týden. Prostě musí. Cítím to v kostech. Strašně moc moc moc chci aby nasněžilo. Tak.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama