Leden 2011

I'm good. And when I'm bad, I'm better.

31. ledna 2011 v 21:19 | The Fish |  Pomatené bláboly

sheepDlouho jsem se neozvala, což? Ha! Máte mě tady zas.
Důvod mé nepřítomnosti je prostý. Nebylo o čem psát. Za dobu mé nepřítomnosti jsem si akorát prodělala mírnou chřipku. Lájngvájliš!


I'm not much a poet, but a criminal .

17. ledna 2011 v 20:09 | The Fish |  Pomatené bláboly
здравствуйте ребята.
Ne, opravdu vám nenadávám, nebojte se. Jen jsem si, mí bratři, řekla, že jsem se dlouho neozvala, takže jdu zase zamořovat vzduch mými jedovatými kecy.

Včera jsem se odhodlala zkrátit si ofinu, jelikož jsem si myslela, že s dlouhou ofinou budu vypadat jako idiot.
Chyba.
Vypadám jako idiot teď.

There's no sympathy for the dead.

11. ledna 2011 v 20:56 | The Fish |  Pomatené bláboly
Dnes máme 11.1.2011 ^^ hezké datum že? Ale blog.cz ke mě hezký není. Ano, opravdu jsem chtěla krásný dlouhý článek s písničkou na začátku, s obrázkem a tak podobně, ale vždy, když kliknu na nějakou ikonu nahoře, se mi velice efektnivně sekne internet. Což znamená, že o písničku a obrázek přijdete, o krásný a dlouhý článek ne.

Ano, jsem gay. Kritizovaný krasobruslař přiznal svou sexuální orientaci - iDNES.cz

9. ledna 2011 v 21:21 | The Fish |  Pomatené bláboly
Není nic lepšího než ráno vstát, chvilku si počíst knížku v posteli, naobědvat se, zapnout počínat, najet na všem tu dobře známou stránku facebook a jako první na vás vykoukne tato zpráva.
Vsadím se, že většina z vás ani neví, kdo to Johnny Weir je a ani se ván nedivím. Já trpím zvláštní úchylkou na krasobruslení. Prostě musím vidět všechny mistroství světa a světové poháry a všechno kolem toho, jinak bych se zbáznila. Nemám žádné favority, protože obdivuju všechny lidi kteří totodokážou. No a Johnny Weir je 26tiletý krasobruslař z USA. Už od začátku se o něm spekulovalo že je gay. Jezdil v ženských šatech, vyfotil se v ženských botech na vysokém podpatku a vůbec se oblékal tak nějak žensky. A já z toho byla samozřejmně nadšená, znáte mě že ano. A teď, v jeho autobiografii která teď vychází potvrdil, že je opravdu homosexuál. A já plesám radostí, že svět má zase o jednoho krásného a totálně roztomilého (on je opravdu strašně moc kjůt, nemám pravdu? :D) homosexuála více. Sice to znamená, že na nás holky zbývá čím dál míň chlapů, ale mě to vůbec nevadí ^^ Poslední dobou se k homosexuální orientaci začíná hlásit čím dál více lidí, začalo to Adamem Lambertem, filmovou hvězdou Jamesem Francem a teď Johnny Weir :) Za což jsem ráda :) Jen tak dál ^^

Ze slunce zatmění všichni jsou posraní.

4. ledna 2011 v 21:00 | The Fish |  Pomatené bláboly

Ale jedno se musí uznat, že to bylo fakt hustodémonsky krutopřísné. Já po deseti minutách zírání do slunce, křičící že to jde fakt vidět, a pak hodinu poté narážející do ostatních lidí, poněvadž jsem nic neviděla. Až poté se mi dostal do rukou takový kryt přes který se dalo na to sluníčko pěkně dívat a bylo to vidět o mnoho lépe. Školník pobíhající po škole křičíc, že je konec světa.
A hlavně jsme se na pět minut ulili z chemie.

Chtěla bych být kluk, abych mohla být gay..

2. ledna 2011 v 14:37 | The Fish |  Pomatené bláboly

sheep
.. a měla bych kluka, kterého bych šukala do zadku a celkově bychom měli takový fajn vztah...

"Mám sen." "Jakej?" "Mít sen!"

2. ledna 2011 v 1:05 | The Fish |  Pomatené bláboly
Sheep
Jen chci aby jste věděli, že citím potřebu napsat článek a nemám ani ponětí o čem.

Tak tady máme nový rok.
FFUUUUU.
Co mě tento rok čeká?
Přijímačky na střední školu, ikdyž toho se moc neděsím. Spíš se děsím toho, až na té střední budu. Co se mnou bude? Půjde mi to? Najdu si kamarády? Uvidíme. Ahh, pohled do budoucnosti mě děsí. Pryč, pryč, pryč.

A víte co? Stáhla jsem si Simíky do mobilu. Jsem nich totálně závislá. Mám tam holku a ta chodí s holkou :D

Láska je láska, když chodí holky s holkama a kluci s klukama

Jedno se musí uznat a to že paní Bílá má fakticky dobré texty.

A co se týče Silvestra, vyslovím tu legendární větu "Už nikdy nepiju." protože to co jsem vyváděla.. nechtějte vědět.

Jo a nejezte svíčkovou, je hnusná.

Dobrou noc ^^