Chtěla bych být kluk, abych mohla být gay..

2. ledna 2011 v 14:37 | The Fish |  Pomatené bláboly

sheep
.. a měla bych kluka, kterého bych šukala do zadku a celkově bychom měli takový fajn vztah...Jeden z mých šílených nápadů. Pokud tomu nerozumíte, nesnažte se ho pochopit, nepovede se Vám to.

Poprvé v životě si dávám novoroční předsevzetí a to psát delší články.
No jo, ale o čem?
Nechci psát o nějakých nudných věcech abych všechny mé neexistující čtenáře vyhnala z tohoto blogu nebo je dokonce unudila k smrti.

V tom případě je tu druhá možnost - psát články s většími odmlkami, abych shrnula nejzajímavější události. Ale znáte mou paměť - všechno co se událo dýl než před 48 hodinami pro mě už neexistuje.

"Já hlava dubová, berlu mrazilku jsem zapoměl doma..."

Mrazík rulez.

Oficiálně oznamuju, že jsem se stala závislá na The Sims2 v mobilu. Včera jsem to hrála čtyři hodiny v kuse. Ano, jsem blázen.

Zítra většinu z nás čeká návrat do školních lavic. Nechce se mi a nechtělo by se mi ani kdyby jste mi za to nabízeli milion. Ne, že by mě nebavilo učení, to vždycky nějak přetrpím, dokonce jsem nejlepší ze třídy.
A to je právě ten problém.

Blíží se únor a to znamená čas olympiád. A kdo od nás se musí povinně všech zúčastnit? Jasně, že já. Je složité být chytrým. Pro hloupého každý hloupý. (Forrest Gump ^^)
Zítra se ode mě očekává, že budu mít perfektně vyřešené úkoly do matematiky.
Kolik myslíte, že toho mám?
Ano, pokud hádáte že nic, hádáte správně.
O chemii už vůbec nemluvím, když na mě začně učitelka chrlit všechny ty výpočty a vzorce které jsou nutné do okresního kola, cítím se, jako kdybych se ocitla na Marsu.
Ale tvářím se, že všechno chápu a učitelka je spokojená. Což o to, že skončím na soutěži poslední, na to zvysoka prdím.

Jediná věc, na kterou se opravdu těším, jsou mé hodiny kreslení. Už dlouho jsem nic nemalovala a strašně mi to chybí. Jenže je tu ten problém s časem a to takový, že ho nemám. Kreslila bych pořád a neustále, kdyby tady nebyly všechny ty Vánoční povinnosti spočívajáící v návštěvě všech příbuzných, nacpávání se cukrovím a koukáním na pohádky. Už se opravdu nemůžu dočkat až si odpoledne v Úterý sednu a budu celé tři hodiny v kuse jenom malovat. Úžasný to pocit.

Má flétna taky potřebuje profouknout. Celé Vánoce ležela a padal na ni prach. Učitelka bude nadšená.
Já mám zítra hodinu.
Bože.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílená bruneta P Šílená bruneta P | Web | 11. ledna 2011 v 20:42 | Reagovat

Já jsem zúčastněná na chemické olympiádě. A je to super nápad, ke geyům mám slabost... nech se přeoperovat a budem chodit nakupovat :) ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama