I'm not much a poet, but a criminal .

17. ledna 2011 v 20:09 | The Fish |  Pomatené bláboly
здравствуйте ребята.
Ne, opravdu vám nenadávám, nebojte se. Jen jsem si, mí bratři, řekla, že jsem se dlouho neozvala, takže jdu zase zamořovat vzduch mými jedovatými kecy.

Včera jsem se odhodlala zkrátit si ofinu, jelikož jsem si myslela, že s dlouhou ofinou budu vypadat jako idiot.
Chyba.
Vypadám jako idiot teď.

A to jsem mé milované mamince, říkala, že to chci ostříhat jenom kousek nad oko. Ale, ó mí bratři, jakmile se váš pokorný vypravěč podíval do zrcadla, chytil málem infakrt. Mám to úplně strašně moc krátké a vypadá to tedy opravdu hrozně. A to si prosím pěkně říká kadeřnice. Ale nechápu to, jelikož nedávno jak jsem to tak nosila, to nevypadalo až tak zle. No, co se dá dělat. Ofino, v tvém vlastním zájmu bych ti radila, abys v následujících sedmi dnech zázračně porostla o pět centimetrů, protože jestli ne, bude to špatné pro nás oba. Hogw.

Dnes, jelikož je pondělí, vypravil se váš pokorný vypravěč do školy. Vážně bych neřekla, že navštěvuju devátou třídu, nýbrž asi tak šestou, jelikož naši kluci se tak vážně chovají. Dnes, když po dlouhé době vysvitlo sluníčko, nenapadlo je nic lepšího než vzít zrcadlo pověšené ve třídě a svítit jím po lidech na cestě. Stupidita. Kdoví proč, to všem přišlo strašně vtipné. Dokonce i učitelce. Asi jsem divná. Blá, blá, blá.

Zítra mám krátkou školu, tak můžete ode mě čekat další výcuc keců. Chci vyjádřit můj názor na krásná.cz, které se dostalo přezdívek jako hnusná.cz nebo blbá.cz. Těšte se.
Well, bye bye bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 18. ledna 2011 v 1:04 | Reagovat

Hezký ovečkoidní blog, upoutalo mě tvé prohlášení na srdci blogu, že nosíš metalová trička, tak jsem se musela podívat. :-)
Mimochodem, ofinu jsem nosila jako malá a byl to děs. No a ještě větší děs je, když nechávat ji odrůst. Každopádně lepší, než střih od maminky. Alepsoň té mojí. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama