There's no sympathy for the dead.

11. ledna 2011 v 20:56 | The Fish |  Pomatené bláboly
Dnes máme 11.1.2011 ^^ hezké datum že? Ale blog.cz ke mě hezký není. Ano, opravdu jsem chtěla krásný dlouhý článek s písničkou na začátku, s obrázkem a tak podobně, ale vždy, když kliknu na nějakou ikonu nahoře, se mi velice efektnivně sekne internet. Což znamená, že o písničku a obrázek přijdete, o krásný a dlouhý článek ne.


Čím začít. Po dlouhých pěti letech jsem přemluvila rodinu, aby mi byla zakoupena moj vlastní flétna. Už je zamluvená a v únoru bude má. Ach, šílěně se těším ^^ Po těch pěti letech hraní jsem se stala citově závislá na hraní a to, že budu mít vlastní nástroj mě posune zase dál ^^ Úžasný pocit.

Dále.. začínají mi vycházet i další věci. Tento týden jak budu mít více času se půjdu podívat po nějakých ucházejících sukních a jakmile je budu mít doma objednáváme tyl a pouštím se do šití ^^ Z jedné sukně budu mít nakonec tři, jednu celou tylovou a dvě upravené, taky tylové. Tím se můj počet jedenkrát zvýší. Normálně mám teď jenom tři dobré sukně! Sukním jsem propadla totiž teprve nedávno a tak jich mám velice málo, ale teď to chci napravit.

Dnes jsem měla hodinu výtvarné výchovy a dokonale jsem si ji užila. Dělali jsme akční malbu, pro ty co neví je to to, že namočíte štětec do barvy a prostě jím cákáte na papír. Nekomentuju sice, jak dopadlo mé oblečení a vlasy a celkově můj vzhled, ale můj výtvor se mi líbí. Dokonce se mi povedla i hezká fotka, chci se vám s ní co nejdříve pochlubit ^^

Maluju ale i doma, a dnes chci dodělat jeden z mých výtvorů. Je to jedna ze slabších kreseb, ale myslím, že vám jí sem také nahraju. Chňá, chňá.

A cítím velkou potřebu vám teď zdělit, že jsem chtěla napsat ještě něco, ale v průběhu psaní článku jsem to zapoměla. Já trpím strašnou sklerózou. :D A štve mě to, že nevím co jsem to chtěla. Ach, kašlu na sebe.
Mějte se hezky ^^

A pamatujte: růžová je žužu, to je barva mužů! ^^ xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama