Ze slunce zatmění všichni jsou posraní.

4. ledna 2011 v 21:00 | The Fish |  Pomatené bláboly

Ale jedno se musí uznat, že to bylo fakt hustodémonsky krutopřísné. Já po deseti minutách zírání do slunce, křičící že to jde fakt vidět, a pak hodinu poté narážející do ostatních lidí, poněvadž jsem nic neviděla. Až poté se mi dostal do rukou takový kryt přes který se dalo na to sluníčko pěkně dívat a bylo to vidět o mnoho lépe. Školník pobíhající po škole křičíc, že je konec světa.
A hlavně jsme se na pět minut ulili z chemie.


Dnes jsem byla na mé vysněné hodině kreslení a jednou se mi něco i povedlo.
Jinak, možná někteří víte že jsem sháněla tyl, příští týden budu objednávat černý, růžový a fialový a pak se pilně pustím do práce! Díky bohu za flex-tex.

V knihovničce se mi od vánoc válí třetí díl upířích deníku, a i přestože to je velmi podobné twilightu, stejě sladký a tak, to žeru. Damon je prostě kouzelný ^^ No ale zpět k tématu. Ten díl nemám ani rozečtený, jelikož trpím obrovskou časovou újmou. No řekněte mi, kam všechen ten čas mizí? Šílené.

Ach jo, a to jsem dneska chtěla napsat ještě jeden díl povídky. To už taky nestihnu. To je vážně k vzteku.

Mimochodem, můj nejoblíbenější pan učitel už je zpět ve škole ^^ A bravurní byla hned jeho první věta. Ach bože, jak on mi chyběl.

Zítra mi škola díky bohu nechystá žádné nástrahy, kromě testu z Dějepisu, který zvládnu troufám si říci levou zadní, jelikož Dějepis totálně žeru. ^^

Když už jsme u toho žraní, dnes jsem dopapala Arabesky T.T

A mám v plánu napsat i na téma týdne, jestli mi to vyjde, tak mi držte všechny části těla pro štěstí.

Mimochodem, taky vám blbne vložení ankety? O_o

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama