Roses are red, violets are blue, when God gave brains, where were you?

13. února 2011 v 0:21 | The Fish |  Pomatené blábolyNěco není v pořádku.
Něco není v pořádku se mnou. /to už mimochodem naznačuje video nahoře, takovou muziku normálně neposlouchám/
Poslední dobu se cítím nějak "mimo", jako bych okolní svět a dokonce i sebe pozorovala odněkud shora.
Nevyznám se v sobě. Mám v sobě strašný zmatek a nevím, co mám dělat. Mám obavy, že když se nějak rozhodnu, že to nevyjde, nebo že se rozhodnu špatně. Bojím se něco udělat A tak se radši plácám na místě a přemýšlým a všechno se čím dál víc zamotává.
Ach ta puberta.

Ale to není jediné, v čem mám teď zmatek. Dnes jsem dočetla Dlouhou trnitou cestu z pekla od Marylina Mansona. Byla pro mě těžká na čtení, ale nakonec jsem ji strávila a myslím, že jsem ji i pochopila. A MM, v souvislosti s jednou spolužačkou, mě ovlivnili natolik, že se ve mě vzbudilo něco, co už asi tak rok spalo. Před třemi-čtyřmi roky, kdy jsem zaslechla něco o tvrdé hudbě a zjistila jsem, že mě to bere, jsem to chtěla dát najevo celému světu. Dvoucentimetrová černá vrstva kolem očí, úzké černé rifle a vytahané černé trička s názvy skupin, to byl můj život. Pak to začalo pomalu utichat, začala jsem nosit trička i jiných barev (dodnes ale nosím tmavé barvy, žlutou, oranžovou či zelenou na mě nedostanete) a střihem přestaly trička připomínat menší stan. Dalo by se říct, že už jsem se skoro dostala do normálnu, jenže teď se to zase ve mě vzbouřilo. REBELIE 4ewa!!! xD

Momentálně jsem totálně propadla Linkin Park. Tak trochu jsem je poslouchala i předtím, ale najednou jsem si je prostě musela pustit a poslouchám pořád dokola a dokola a dokola. Za týden mám necelých 300 přehrání jejich písniček. (Last.fm je opravdu chytrá věc)
So I'm breaking the habit tonight.
Další věc, kterou jsem si zamilovala, je sitcom Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Moc se mi do toho nechtělo, obecně nemám ráda seriály, právě kvůli jejich délce. Ale tohle je prostě úžasné. V pátek jsem začla koukat na první epizodu a teď už jsem u čísla 11. Jsem posedlá. Sheldon je úžasnej týpek.

BAZINGA!!

Zítra, vlastně už dnes, poněvadž je už 0:17, chci zveřejnit dva články, ale moc mi nevěřte, protože si vždycky na sebe naberu spoustu úkolů a pak nestihnu ani polovinu. Takže pokud nic nenapíšu, předem se omlouvám.

Jo, a Valentýn smrdí. A ne, neříkám to jenom protože nemám přítele a jsem kvůli tomu zahořklá. (Ještě štěstí že po mě nemůže nikdo virtuálně hodit kamenem.)

PS: tohle
bude v nejbližší době moje. Za 90 kč. Není to úžasné? Ta látka je dokonalá ♥__♥

Roses are red, violets are blue, Valentines day sucks, and oh yeah, fuck you!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama