You said you love me, you're a liar, cause you never, ever, EVER did, baby!

27. února 2011 v 0:34 | The Fish |  Pomatené bláboly

sheepProč je havran jako psací stůl?
Poprvé píšu v novém prohlížeči. Říkám jsi, jestli ti bylo nutné. Všichni si zvykli na ten starý. Ale nenaděláme s tím nic, že ano. Akorát by mě zajímalo, jak dostanu ten text k tomu avataru. -__- no, to je jedno.


Aaaaa, určitě si zase můžete všimnou nového designu. Já vím, že se to ke mně vůbec nehodí a tak, ale ono je to tak strašně optimistický. Je to tak optimistický, že tu optimističnost můžete vidět, dýchat a cítit. A já myslím, že každý někdy potřebuje něco, co ho uklidňuje, kolébá v náruči a šeptá mu, že všechno bude dobré. Na mě tak působí můj design.

Zdá se, že všechno začíná být zase dobré. Od toho dne, co se to stalo, je zase všechno v pořádku.
Kdoví, na jak dlouho.

Na pět dnů u nás bydleli dva lidi ze zahraničí, jelikož naše škola je zapojena ve výměnných pobytech. Bylo to úžasný. Naučila jsem je pár Českých slov. Ale popravdě jsem už ráda, že zase odjeli, protože jsem se o ně musela pořád starat, hlídat je, ať se nezatoulají, pořád jim říkat, co mají dělat apod. Myslím, že za těch 5 dní jsem zestárla o 5 let.

Dnes byl opravdu "úžasný" den. Nejdřív mi psal kamarád, který už se strašně dlouho neozval, a prý, že se rozešel z holkou. Jenže pak přišli ty řeči jakože "Už nikdy nikoho nebudu mít, nikomu se nelíbím" apod. A mohla jsem ho přesvědčovat jak jsem chtěla, a stejně si pořád stojí za svým. Což mě strašně mrzí, jelikož ho mám ráda a chtěla bych mu pomoct.

Pak do toho přišla kamarádka, a taky si stěžovala. Začínám se cítit jako linka důvěry. Každý se mi svěřuje a doufá, že mu poradím.

...Ale kdo poradí mě?

A teď mě omluvte, jdu do hajan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyDariel LadyDariel | 27. února 2011 v 13:06 | Reagovat

ahj, ymslíš že bys mi prosímtě mohla ten obrázek poslat ještě jednou na mail Creatio.libere@seznam.cz  ? Předem díky :)

2 Mihayi Mihayi | Web | 27. února 2011 v 15:51 | Reagovat

[1]: jistě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama