Honey, this mirror isn't big enough for the two of us.

28. března 2011 v 21:08 | The Fish |  Pomatené bláboly

avatar


Zdá se, že budu psát tempem 2-3 články měsíčně. Skvělé. Opravdu skvělé.
Přes víkend jsem byla na soustředění se ZUŠkou. Vidíte, jaké to má výhody navštěvovat ZUŠ? =)
A koupila jsem si tam falešný roztahovák, a vypadá D-O-K-O-N-A-L-E!! Ne, že bych neměla koule na roztahovák opravdový, ale na to nemá koule moje mamka. Ale co, who cares. Myslím, že už je jedno, jestli máte velkou díru v uchu, anebo to jenom vypadá, že máte velkou díru v uchu. Obé vypadá dobře a dostala jsem už hodně pochval od mých spolužáků. No neudělá vám dobře, když vám za den řekne asi tak 10 lidí, že máte něco pěkného? =)

Navíc bych chtěla přemluvit mamku o další dírku. Zatím mám jenom ty dvě základní. Už jsem to jednou zkoušlela navrhovat, ale neúspěšně. Teď bych o ní chtěla požádat na narozeniny, které mám tedy až v Listopadu, ale kdo si počká, ten se dočká. Vždyť už mi bude šesnáct. *Bože já jsem tak stará*
Vůbec nejvíc se mi líbí industrial, ale o tom si můžu nechat leda tak zdát. Nebo si počkat do 18ti.
No ale odbíhám od věci. Na soustředění jsem se nachladila, což teď teda opravdu potřebuju :/ Vsadím se, že mám horečku. Já jsem na to snad magnet. V posledních sedmi měsících by to bylo poosmé. No lidi, co to je?

Dala jsem se na jógu. Dnes jsem začala, a jenom čučím, jak to ti lidi v těch videích dokážou. Asi jsem doopravdy neschopná. Taky jím zdravě a chystám si koupit rozpustnou vlákninu. A kila půjdou dolů, juhůů! Ikdyž musím říct, že si myslím, že už jsem trochu zhubla od léta. Ale těžko říct, no.

Poslední dobou poslouchám hodně Eminema. Je pravda, že rap nesnáším, a Eminem je jediný, koho z toho stylu poslouchám. Jeho písničky mají něco jiného než ostatní.. nebo nějak tak. Jeho písničky si můžu pouštět pořád dokola a neomrzí mě. U některých ostatních "umělců" stejného stylu nemusím slyšet písničku ani celou a už se mi chce zvracet.

Tak a teď jsem si proti sobě poštvala asi většinu nadšených fanoušků rapu.

Jo, a mám nový přeliv. Ano, mám tři měsíce starou barvu a už si na ní musím patlat novou. A ano, vím, že za deset roků budu pravděpodobně plešatá. Ale když já nesnáším mou přírodní barvu vlasů! T__T no řekněte, komu by se líbilo tohle? (fotka je jen přibližná) Nikomu. Ta hnědočervená, kterou mám, je o mnoho lepší. Tak.

Horečka, kterou asi mám, mi kousek po kousku užírá mozek, takže si už půjdu lehnout a ponořím se do stránek třetího dílu Hraničářského učně. Poslední dobou hodně čtu, a na ostatní kašlu. Za týden jsem přečetla dvě knížky, a to jsem dva dny byla na soustředění, a nepřečetla jsem ani řádek. Tak.

Btw: Taky vám ten březen tak rychle utekl? Ani jsem si nevšimla že tu byl, a už je skoro pryč. Hrůza.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama