Leden 2013

♥ Yeah I wish I'd been a wish I'd been a teen teen idle ♥

11. ledna 2013 v 21:11 | The Fish |  Trash.

Wish I'd been a prom queen
Fighting for the title
Instead of being sixteen
& burning up a bible
Feeling super, super super! Suicidal
The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come
Where I have died.

Happy fucking year 2013

1. ledna 2013 v 5:23 | The Fish |  Pomatené bláboly

Celou noc jsem nespala. Myslím, že jsem to přehnala s alkoholem a kofeinem. Zajímavé, že když piju, tak pak nemůžu usnout. A taky hodně brečím. Ale to je vedlejší.

Koukala jsem přes noc na Misfits. Předtím jsem se dívala na Dextera, ale po první sérii jsem s tím sekla, protože... bála jsem se sériových vrahů :D Jo, jsem posera a nadávám si za to, protože Dexter je super seriál a mě štve, že se na to nemůžu dívat. Ale Po noci, kdy jsem nemohla usnout protože jsem byla vynervovaná z toho, že si mě najde vrah s chlaďákem jsem se rozhodla, že se dodívám na první sérii, ať vím, že ho chytli a skončím s tím. A taky že jo.

[The fuck? Co to tady je za pošahanou reklamu se skoro nahatou ženskou? To správci blogu.cz neví, že si tady vedou blogy nejvíc 13ti letý holky? No to mě poser...]

Takže místo toho koukám na Misfits. Je to boží. Hlavně protože se mi líbí ten kluk... Simon. Je hodně jako já. Ach jo, na jednu stranu je mi líto, jak s ním zacházejí. všichni se mu smějí a odstrkují ho... a na druhou stranu mě fascinuje, chtěla bych se s ním poznat, spřátelit se, a pak bychom chodili po městě, tvářili se výhružně a byli bychom taková ta divná dvojka se kterou se nikdo nebaví... johou! :D A to všechno kvůli filmové postavě, která ve skutečnosti neexistuje. Super, už mi hrabe.

Vůbec jsem teďka strašně neproduktivní. Líná jako prase. Nechce se mi dělat nic, ani dokonce nic číst, vůbec. Takže celé prázdniny jenom sedím a na něco čumím. A vůbec mě to nevadí, že nic nedělám. Práce, vyser si voko!

Chmm, jdu koukat na další díl. Tož bye ;)